22.5. Charitatívno-exhibičný zápas hviezd o 18:00

  • 22.05.2018

  • 18:00

  • Žilina

Futbalový klub MŠK Žilina pri príležitosti osláv 110. výročia založenia futbalu pod Dubňom chystá veľkolepý charitatívno-exhibičný zápas s hviezdnym obsadením 22. mája (utorok) o 18:00 na Štadióne MŠK Žilina. Futbalmania nebude chýbať, ani na tomto jedinečnom zápase a rodinný sektor bude k dispozícii pre všetky rodiny.

DRŽITELIA VŠETKÝCH SIEDMICH TITULOV MŠK POKOPE

Účasť na exhibícii, ktorou zároveň pomôžeme Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline, prisľúbili najznámejšie mená žilinského futbalu ako Marek Mintál, Milan Škriniar, Peter Pekarík, Tomáš Hubočan, Róbert Jež, Stano Šesták, Vladimír „Pišta“ Leitner vedené známymi trénermi. Nebudú chýbať ani bývalí hráči z čias už historickej ZVL Žilina, ktorých ste mali možnosť vidieť aj na kalendári MŠK.

Ďalších hviezdnych účastníkov vám budeme postupne odkrývať na našich sociálnych sieťach.

Okrem samotnej 90-minútovej exhibície máme pre fanúšikov pripravenú aj dražbu dresov, v ktorých odohrajú hviezdy exhibičný duel.

VÝSTAVA 110-ROČNEJ HISTÓRIE

S veľkolepou exhibíciou je spojená aj výstava v OC Mirage „MŠK Žilina, na Slovensku najlepšia…“, kde si môžete pozrieť, napr.: majstrovský dres Marka Mintála, trofeje zo zisku pamätného Double, striebornú kopačku venovanú šošonom v rámci účinkovania v Lige majstrov od Chelsea F.C. Jej slávnostné otvorenie je na programe deň pred výkopom duelu, tj. 21. mája od 19:00 hod. spolu s autogramiádou hviezd.

POLOVICA VSTUPNÉHO NA NOVÉ VYBAVENIE NEMOCNICE V ŽILINE

Oslava 110. založenia futbalu má okrem prestíže aj charitatívny rozmer, keď polovica z ceny vstupenky poputuje na nové vybavenie a potrebné prístroje pre Fakultnú nemocnicu s poliklinikou v Žiline.

Predaj prebieha cez TICKETPORTAL.

Cena je na všetky tribúny rovnaká, a to 7€, z čoho polovica putuje do nemocnice. Pre deti (6-16 rokov) je jednotná cena 3€. Deti do 5 rokov bezplatne bez nároku na sedadlo. Pre našich najmenších šošonov bude opäť otvorený detský sektor na východnej tribúne.