Belasý víkend vyvrcholí Dňom Slovana

  • 20.05.2018

  • 09:00

  • Kuchajda

Nedeľa 20.5. bude dňom, kedy si pripomenieme 99. výročie založenia klubu tým najlepším spôsobom – Dňom Slovana. Už štvrtý ročník Dňa Slovana bude ešte väčší, lepší a atraktívnejší než pred rokom. Na Kuchajde sa môžu malí i dospelí tešiť na nabitý celodenný program.

Okrem futbalového turnaja Slovan Cup 2018 si budete môcť zahrať stolný futbal či volejbal. Počas Dňa Slovana bude otvorená požičovňa športových potrieb, kde si môžete bezplatne požičať pingpongové rakety, volejbalové či futbalové lopty a ďalšie športové pomôcky.

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi. Pripravené sú rôzne atrakcie pre najmenších – detský beh, skákanie vo vreci, turnaj vo FUTBOXe, nafukovacie atrakcie či zóna Mladého slovanistu s maľovaním na tvár a altánkom na kreslenie. Deti si budú môcť zahrať FIFU 2018 v Playstation zóne. Pripravená je aj bohatá tombola. Súťažiť v nej môžete o atraktívne ceny od našich partnerov, o permanentky na novú sezónu, o suveníry z fanshopu a hlavnou cenou je zájazd pre dve osoby na futbalový zápas Rakúsko – Brazília. Hlavnú cenu venoval Futbaltour.sk. Tento duel sa odohrá 10. júna vo Viedni.

Krásne jubileum – 99 rokov si slávnostne pripomenieme a rozkrojíme narodeninovú tortu, ktorú môžu ochutnať všetci návštevníci. O hudobný program sa postará DJ a takisto kapela Robo Patejdl Band. Samozrejmosťou na Dni Slovana je chutný guláš a bufet s pivom, kofolou a ďalšími pochutinami. Počas tohto dňa neostane nikto ani hladný a ani smädný. A pripravené je ešte jedno prekvapenie – vystúpenie krásnych cheerleaderiek, ktoré si určite nenechajte ujsť.

Deň Slovana bude prebiehať v nedeľu na Kuchajde od 9:00 a vstup je bezplatný pre všetkých, ktorí majú radi futbal a Slovan.