Deň otvorených dverí a rozlúčka so starou tribúnou

  • 04.10.2017

  • 15:00

  • Dunajská Streda

Už onedlho sa začnú búracie práce na starej tribúne. Ešte predtým však fanúšikom ponúkame jedinečnú príležitosť prísť sa s ňou rozlúčiť.

 

Samotná rozlúčka prebehne originálnym spôsobom, a to formou dňa otvorených dverí, ktorý sa uskutoční už túto stredu 4. októbra 2017 medzi 15.00 a 18.00 h. Ide o ďalší z projektov Únie ligových klubov a Futbalmanie, ktorých cieľom je priblížiť našu ligu a jej aktérov fanúšikom.

 

Pre verejnosť však sprístupníme aj ďalšie priestory MOL Arény, kde sa doposiaľ fanúšikovia pohybovali len vo výnimočných prípadoch. Budú mať príležitosť nazrieť napríklad do šatne hráčov a trénerov, do press centra, či zblízka si vychutnať pohľad na hraciu plochu.

Prechádzku po interiéri starej hlavnej tribúny, ktorá už čoskoro doslúži, spestrí výstava klubových trofejí, či historických dresov klubových legiend. Pre lovcov fotografií a podpisov budú k dispozícii naši hráči a tréneri.

 

Veríme, že si nájdete cestu na štadión v hojnom počte, tak ako počas domácich zápasov. Využite jedinečnú príležitosť zavítať do priestorov, ktoré bežne pre fanúšikov nie sú dostupné! Tešíme sa na vás už pozajtra, vstup je voľný.

 

Prvé stanovište je hneď pri turniketoch, kde je aj vstup. Tam na vás bude čakať maľovanie na tvár, súťaže a rôzne atrakcie, ako aj Fanshop. Ďalšie sprievodné akcie a rôzne prekvapenia spoznáte priamo na mieste.