Deň otvorených dverí na Zemplíne

  • 03.10.2017

  • 13:30

  • štadión Zemplína Michalovce

Milí fanúšikovia!

V rámci projektu Futbalmania, do ktorého sú zapojené všetky Fortunaligové kluby, je nám cťou oznámiť vám, že sme pre vás pripravili „Deň otvorených dverí“ na štadióne Zemplína. Tento program je zameraný pre našich najmenších fanúšikov a ich rodičov, aby sa prišli so svojimi ratolesťami pozrieť do zákulisia futbalového klubu a stretli sa s hráčmi ako Igor Žofčák, Miroslav Božok, Matúš Kira, Stano Danko atď.

V utorok 3.októbra 2017 sa v poobedňajších hodinách od 13:30 do 17:30 hod. na štadióne MFK Zemplín Michalovce uskutoční prvý „Deň otvorených dverí“. Návštevníci si budú môcť pozrieť vnútorné priestory štadióna, ako je šatňa A-tímu, nahliadnuť do priestorov VIP, do priestorov pre novinárov a redaktorov, a taktiež si prezrieť našu Sieň slávy s najväčšími osobnosťami futbalu na Zemplíne. Budete si môcť pozrieť tréningové plochy kde trénujú nielen hráči A-mužstva ale aj naša úspešná mládež.

Súčasťou programu bude aj verejný tréning A-čka, ktorý budete môcť sledovať z tribúny  a vidieť priamo našich futbalistov v príprave na nášho pohárového súpera zo Sniny.  V prípade pekného počasia pripravujeme aj pohybové aktivity pre našich najmenších.  Po tréningu by sa mali objaviť medzi fanúšikmi aj hráči, ktorí v neformálnej atmosfére radi zodpovedajú otázky, takisto odfotia a podpíšu podpis karty fanúšikom Zemplína.

Spolu sme Zemplín !!!

Kedy?
Utorok 3.októbra 2017, od 13:30 do 17:30 hod.

Kde?
Štadión Zemplína, Hviezdoslavova 5, Michalovce