…futbalová „dovolenka“

  • 17.09.2017

  • 18:00

  • štadión FC ViOn

Po sobotňajšom  zápase s Michalovcami, kde naše mužstvo obišlo bez bodov sme sa po prehre 2:0 zo Zemplína vracali smutní. Zápas prvých 15. minút bol v réžii ViOn-u, no v osemnástej minúte prišiel gól Michaloviec a do polčasu sme išli s jednogólovou stratou na súpera. Do druhého polčasu sme tak isto vstúpili s prevahou, avšak po hodine hry musel Chren po druhej žltej karte opustiť ihrisku a následne z priameho kopu 2:0. Urgela mal šancu znížiť o gól, no výsledok zostal nezmenený…

Na najbližší domáci zápas si budeme musieť počkať… Reprezentačná prestávka tento týždeň a následne ďalší zápas na pôde Senice, kde veríme že budeme bodovať naplno! Aj touto cestou Vás chceme pozvať na najbližší domáci zápas s Dunajskostredským DAC.

17. 09. o 19.00h (nedeľa).

Ako je známe žijeme Futbalmaniou! Nebude to ináč ani tento krát. Pozývame rodičov s deťmi do Funzóny (tréningové ihrisko vedľa hlavnej plochy) pred zápasom. Brány otvoríme o 18.00h. Pripravili sme zaujímavý program pre najmenších so zaujímavými odmenami. Môžete sa tešiť aj na návštevu z našej „áčkarskej“ kabíny. Naši animátori Vás potom odvedú do sektoru Futbalmanie, kde bude vstup voľný!

Takže vidíme sa na Našej lige v nedeľu 17. 09.!