Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

  • 18.05.2019

  • 17:00

  • MFK Ružomberok

V sobotu 18. mája 2019 o 17:00 odohrá MFK Ružomberok domáci zápas predposledného deviateho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

Ruža po víťazstve v Michalovciach zvýšila svoj náskok na tretej priečke na rozdiel piatich bodov. Na to, aby si definitívne udržala bronzovú pozíciu a s ňou aj miestenku v Európskej lige, potrebuje doma zdolať Dunajskú Stredu, prípadne veriť, že Žilina nebude bodovať naplno v súboji so Sereďou. Na výsledky iných zápasov sa ale v žiadnom prípadne nemôžeme a ani nechceme spoliehať, preto veríme, že aj s vašou podporou v sobotu zvíťazíme!

V prípade, ak postúpime do Európskej ligy, budú mať predkupné právo na kúpu vstupeniek na domáci zápas úvodného predkola všetci fanúšikovia, ktorí sa fyzicky zúčastnia nášho sobotného duelu s Dunajskou Stredou a preukážu sa použitou vstupenkou z domácich sektorov z daného stretnutia 9. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy.

Cez polčasovú prestávku sa v prípade priaznivého počasia môžete tešiť na vystúpenie mažoretiek.

Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

Celú pozvánku nájdete TU! Tešíme sa na vašu návštevu!