Pozývame vás na domáci zápas s Nitrou

  • 06.10.2018

  • 16:00

  • MFK Ružomberok

V sobotu 6. októbra 2018 o 16:00, odohrá Ružomberok domáci zápas deviateho kola Fortuna ligy s Nitrou.

Po remíze v Michalovciach nám v ligovej tabuľke naďalej patrí priebežná štvrtá priečka. V domácom súboji s mužstvom spod Zobora potrebujeme zvíťaziť a veríme, že nám k tomu znova pomôžete vašou podporou z hľadiska!

Cez polčasovú prestávku sa fanúšikovia môžu tešiť na súťaž 20-tisícový strelec. Každý kto dovŕšil vek osemnásť rokov, trúfa si prekonať brankára a zároveň trafiť otvory na bráne sa môže pred stretnutím po zodpovedaní jednoduchej otázky, registrovať na označenom mieste. Z registrovaných uchádzačov budú vyžrebovaní traja šťastlivci, ktorí budú telefonicky kontaktovaní najneskôr do dvadsiatej minúty stretnutia a cez polčasovú prestávku ich čaká súťaž na hlavnom ihrisku o zaujímavú sumu. Každý úspešný strelecký pokus je finančne odmenený a pokiaľ niekto dokáže trafiť otvory za brankárom sedemkrát, dostane podiel z celkovej 20-tisícovej výhry. Suma 20 000 € bude po skončení ročníka rozdelená medzi všetkých súťažiacich, ktorí sedemkrát „skórovali“.

Na rovnakom mieste, kde bude prebiehať registrácia na 20-tisícového strelca, budete mať možnosť registrovať svoj tím na nedeľný Futbal v meste. Viac o tomto podujatí sa dočítate TU!

Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

Celú pozvánku nájdete TU! Tešíme sa na vašu návštevu!