Pozývame vás na domáci zápas so Slovanom Bratislava

  • 10.12.2017

  • 14:00

  • MFK Ružomberok

V nedeľu 10. decembra 2017 o 14:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 19. kola Fortuna ligy so Slovanom Bratislava.

Po víťazstve v Trenčíne a remíze v Michalovciach sa Ruža rozlúči s rokom 2017 domácim meraním síl so Slovanom Bratislava. Tabuľkový sused z hlavného mesta má rovnako, ako naše mužstvo na svojom konte 31 bodov. V dôležitom súboji o priebežné tretie miesto budeme o to viac potrebovať podporu každého z vás!

Už od pondelka 4. decembra 2017, prebieha v Informačnom centre Ružomberok predpredaj vstupeniek na stretnutie a v piatok 8. decembra 2017 si budete môcť zadovážiť vstupenky na ekonomickom oddelení klubu. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

Tak ako na všetkých štadiónoch aj na našom bude prebiehať charitatívna zbierka nadácie ÚLK pod názvom Adventné kolo. Pokiaľ si počas zápasu za dobrovoľný príspevok kúpite vianočnú ozdobu, celou sumou z kúpy podporíte občianske združenie ZO SZTP – Ružičky. Viac TU!

Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku a teplý čajík.

Celú pozvánku nájdete TU! Tešíme sa na vašu návštevu!