Zemplín – Zlaté Moravce

  • 26.08.2017

  • 19:00

  • Michalovce

Aj na druhom domácom zápase medzi našim Zemplínom a Zlatými Moravcami bude k dispozícii sektor pre rodičov s deťmi. Sektory B9 a B10 s kapacitou 322 miest je vyhradených len pre rodičov s deťmi. Do tohoto sektora majú prístup aj futbalisti mládežníckych kategórií Zemplína. Spoločne vytvoríme lepšiu atmosféru a privedieme našimi hlasivkami a potleskom našich futbalistov k víťazstvu. Stretnutie 6.kola sa uskutoční v sobotu o 19.00 hod. na štadióne Zemplína pri Laborci.

Do tohoto sektora je zvýhodnené vstupné pre rodičov s deťmi. Dospelý muž može vstúpiť do tohoto sektora iba v sprievode dieťaťa do 15 rokov, cena vstupného je 3 €, Mamička zaplatí a taktiež dieťa od 120 cm do 15 rokov iba 1 €. Deti do 120 cm majú vstupné zdarma.  Pri pokladni je potrebné sí pýtať do tohoto sektora vstupenku s nulovou hodnotou spoločne so vstupenkou pre dospelého. Do tohoto sektora sa nepredávajú iné druhy vstupeniek.

K dispozícii budú vlajočky futbalmánie, ktoré dopomôžu vytvoriť lepšiu fanúšikovskú atmosféru. Tým, ktorým bude zima budú k dispozícii deky na zahriatie.

Spolu sme Zemplín !