FC Tatran Prešov 16.03.2018

1.FC Tatran na návšteve v Gregorovciach

Vďaka projektu Futbalmania si detičky môžu užiť zvýšený komfort na zápasoch fortunaligových klubov a stať sa dôležitou súčasťou svojich obľúbených futbalových tímov. Tým však aktivity nekončia, aj 1.FC Tatran sa pridal k ostatným klubom a buduje komunitu fanúšikov už od tých najmenších. Naše prvé kroky viedli na ZŠ v obci Gregorovce.

Prvej školskej klubovej prezentácie v rámci projektu Futbalmania sa zúčastnil koordinátor projektu Michal Maťašovský spolu s tromi hráčmi, Jánom Dzuríkom, Dávidom Kerestešom a kapitánom tímu Martinom Luberdom.

Žiakom 1. až 4. ročníka sme predstavili samotný projekt, náš najstarší slovenský futbalový klub aj ctených hostí. Deti nezaháľali a na návštevu sa poriadne pripravili. Na chlapcov čakali jagavé úsmevy, veľké množstvo otázok a krásnych obrázkových darčekov. Za pomoc a plynulý priebeh prezentácie ďakujeme aj pani riaditeľke Mgr. Zuzane Slávikovej, ktorá od nášho kapitána Martina Luberdu prebrala podpísanú loptu a šál, ktoré naši hráči venovali ZŠ v Gregorovciach.

Na záver našej návštevy si deti užili fotenie i autogramiádu, niektoré dokonca prejavili záujem o zapojenie sa do našej futbalovej Akadémie 1.FC Tatran.

V budúcnosti plánujeme návštevu všetkých žiačikov na našom majstrovskom zápase, po ktorom budú mať možnosť navštíviť hráčov priamo v kabíne.

Ak aj Vy túžite po spolupráci s našim klubom či návšteve hráčov na Vašej škole, neváhajte a kontaktujte nášho projektového koordinátora e-mailom: michal1matasovsky@gmail.com alebo telefonicky na čísle 0915 043 352. Budeme sa tešiť! 🙂