Slovan Bratislava 20.09.2018

Belasí na ZŠ Ružová dolina

Začiatok školského roka sme s Mladým slovanistom otvorili na ZŠ Ružová dolina.

Pondelňajšie ráno nebýva veľmi obľúbené, a už vôbec nie u školákov, lenže tento pondelok „chutil“ po víťazstve vo víkendovom zápase s DAC úplne inak a to aj vďaka privítaniu na ZŠ Ružová dolina v Bratislave. Mladý slovanista už pred pár rokmi túto školu navštívil, ale privítanie od detí a ich pedagógov bolo rovnako vrúcne a úprimné ako v minulosti. Plná telocvičňa, vlajúce vlajky a pokriky ako na štadióne boli jasným znakom, že tento pondelok bude výnimočný.

Súťaže a kvíz o vecné ceny, videoprojekcie, autogramiáda a možnosť odfotografovať sa s Vasilom Božikovom a Davidom Strelcom mali obrovský ohlas a my veríme, že Vasilov a Davidov odkaz deťom, ktorý bol odmenený veľkým potleskom malých aj veľkých: „Nikdy sa nevzdávajte svojho sna a snažte sa ho naplniť, vaša snaha vám to raz vráti späť,“ padol na úrodnú pôdu.

Veľká vďaka patrí vedeniu školy, ktoré pripravilo svoje priestory pre našich hráčov a pre samotnú prezentáciu. Dve hodiny strávené s viac ako 330 deťmi boli pre nás zážitkom a tešíme sa na vás vo Fanzóne na najbližšom zápase Fortuna ligy. Slovan do toho!