Futbalmania 10.06.2017

Čo nás čaká pred začiatkom novej sezóny

So začiatkom novej sezóny Fortuna ligy sa postupne rozbiehajú aj naše aktivity pre verejnosť. O čo v nich pôjde? Predovšetkým o predzápasové Funzóny a prezentácie na školách. Každý klub Fortuna ligy tak bude počas celej sezóny 2017/2018:

  • pripravovať Funzóny plné zábavných aktivít pred všetkými domácimi zápasmi
  • navštevovať školy vo svojom regióne počas školského roka a prezentovať svoj klub priamo v rámci vyučovania
  • navyše v septembri pripraví Deň otvorených dverí plný zaujímavých aktivít pre všetkých fanúšikov

Na všetky tieto aktivity sa poctivuje pripravuje nielen náš projektový tím, ale predovšetkým každy jeden ligový klub. Počas predchádzajúcich mesiacov absolovali štyri odborné semináre, na ktorom získali najnutnejšie informácie o tom, ako pripraviť tieto aktivity čo najlepšie. Zároveň pre každý klub v súčasnosti pripravujeme „balíček vybavenia“, ktorý obsahuje najdôležitejšie materiálne vybavenie pre náš projekt. Ide napríklad o projektory a plátna, ozvučenie, altánky, pomôcky pre prípravu fanúšikovských choreografií, stoly a stoličky alebo najrôznejšie aktivity (napríklad merač rýchlosti strely) do Funzón. Cieľom je zabezpečiť, aby naozaj každý klub mohol ponúknuť základný komfort pre mladých fanúšikov.

Za niekoľko týždňov je tu nový ročník Fortuna ligy a my pevne veríme, že bude lepší ako predchádzajúci – aj vďaka nášmu projektu. 🙂