MŠK Žilina 08.10.2017

Ďakujeme za spoločné DOD

Štvrtkové popoludnie sa na Štadióne MŠK nieslo v znamení Dňa otvorených dverí, ktorý napriek nie ideálnemu počasiu prilákal na náš domovský stánok stovky ľudí, z čoho máme obrovskú radosť.

Všetci zvedaví šošoni tak mohli nazrieť do zákutí štadióna – najskôr sme začali bohatou históriou v Sieni slávy MŠK, presunuli sme sa cez trávnik do šatne „A“-tímu, kde mohli návštevníci vidieť miesto a aj (ne)poriadok ich obľúbenca. Najodvážnejší si následne mohli vyskúšať aj tlačovú konferenciu v Press centre, na ktorej nezhrnuli zápas, no samotnú akciu pre fanúšikov. Nechýbala ani návšteva mozgu celého štadióne alebo inými slovami réžie, kde mohli diváci nazrieť do bezpečnostných kamier na štadióne či ovládania svetelných obrazoviek a LED panelov. Na záver sme navštívili business boxy a parkovací dom.

Samozrejme, počas celého trvania DOD súťažili najzdatnejší, tvrdí futbalisti v rýchlosti streľby, do ktorej sa zapojila vyše stovka súťažiacich. Najrýchlejšia strela si odniesla darčekový balíček a balíčky si odnášali aj návštevníci „tour“ po štadióne, ktorí pozorne počúvali a pamätali si napr.; koľko kilometrov vyhrievacích trúbok je pod trávnikom či koľko business boxov máme na západnej tribúne.

Jedným z vrcholov bol otvorený a spoločný tréning „A“-tímu, kde si všetci malí šošoni mohli zakopať so svojimi väčšími vzormi a zároveň dostali aj zelené majstrovské tričko. Autogramiáda futbalistov zožala úspech, a síce ste si museli dlhšie postáť v rade, no neušiel vám žiaden podpis.

Hodinová beseda s trénerom Adriánom Guľom a kapitánom Michalom Škvarkom padla na úrodnú pôdu, prítomní sa dozvedeli viac o samotnom myslení trénera i rituáloch kapitána pred zápasom.

Veríme preto, že ďalšia vydarená akcia v našom futbalovom stánku – najmä kvôli vašej účasti, sa vám páčila, odniesli ste si mnoho pozitívnych zážitkov, fotiek či autogramov a čoskoro sa na Štadióne MŠK vidíme opäť. Najbližšie už v nedeľu 15. októbra na zápase Fortuna ligy proti Nitre.

Ďakujeme.