FK Senica 12.10.2018

Deň otvorených dverí v FK Senica

Reprezentačnú prestávku sme využili na zorganizovanie dňa otvorených dverí, ktorý v FK Senica prebehol v pondelok (8.10.2018).Deti resp. študenti materských a základných škôl v našom meste mali možnosť nahliadnúť prakticky až do kuchyne nášho klubu. Program celého dňa začal už o 9:00 hod. ráno, kedy nás poctili návštevou najmenší fanúšikovia z materskej školy. Návštevy žiakov pokračovali počas celého dňa podľa vopred dohodnutých termínov.

Všetci návštevníci mali možnosť absolvovať prehliadku po našom štadióne, pozrieť si rôzne miestnosti či kabíny na štadióne, kam sa bežný fanúšik nemá možnosť len tak dostať. Tí šťastnejší sa dokonca stretli osobne v kabíne A-mužstva aj s našimi hráčmi, ktorí sa práve pripravovali na doobedňajší tréning. Po prehliadke štadióna nasledovali rôzne súťaže, ktoré prebiehali v areáli nášho štadióna na umelej tráve. Za obetavej pomoci našich mládežníckych trénerov a niektorých hráčov dorastu sa žiaci mali možnosť zapojiť do rôznych súťaží ako napríklad sila či presnosť kopu. Za svoju aktivitu boli od nášho klubu odmenení malou pozornosťou.

Poobede pokračoval deň otvorených dverí aj autogramiádou, tá prebehla v našom klube v dvoch termínoch. Prvá autogramiáda bola na programe o 13:30 hod., ktorej sa zúčastnilo sedem hráčov a naša dvojica hlavných trénerov A-mužstva. Druhá skupina hráčov rozdávala svoje autogramy o 17:30 hod. rovnako v priestoroch reštaurácie Maldini.

Program dňa otvorených dverí sa niesol vo výbornej nálade a potešil viacerých priaznivcov nášho klubu. Ďakujeme vám za účasť, radi vás pri podobnej akcii privítame v našom klube znova niekedy v budúcnosti.