MFK Ružomberok 07.10.2017

Deti zo ZŠ v Černovej navštívili rodinný sektor

Ako sme vás už informovali, našou prvou zastávkou v rámci projektu Futbalmania bola Základná škola Andreja Hlinku v Černovej, kde sme mali skutočne sympatické privítanie.

S výborným dojmom sme z besedy neodchádzali len my, ale aj žiaci základnej školy, čo nás veľmi teší. O tom, že ich Dominik Kružliak, Peter Maslo a Nermin Haskić zaujali, svedčia aj slohové práce tretiakov, pričom niektoré z nich si môžete prečítať TU. Navyše, keďže podujatie bolo určené pre deti navštevujúce 3. – 7. ročník, boli sme požiadaní žiakmi starších ročníkov, aby sme spravili športovú besedu aj pre nich.

Deti sme zároveň pozvali do rodinného sektoru na náš domáci zápas s Tatranom Prešov. Priamo v akcii tak videli hráčov, ktorým len pár dní predtým kládli otázky, fotili sa s nimi a súťažili. O to viac nás teší skutočnosť, že sme nad tímom z východu Slovenska zvíťazili 3:1 a o góly sa postarali práve účastníci besedy. Dvakrát skóroval Nermin Haskić a hoci sa veľkou mierou na konci pričinil o pokutový kop, ako správny spoluhráč ponúkol možnosť uzavrieť skóre strelou z bieleho bodu Dominikovi Kružliakovi.