MFK Ružomberok 13.09.2017

Fanúšikovia videli skvelý obrat skóre

V sobotu 9. septembra sa po reprezentačnej prestávke opäť otvorili brány ligových štadiónov, pričom v ružomberskom drese nastúpili aj dvaja hráči, ktorí zasiahli do úspešných kvalifikačných stretnutí reprezentačných „dvadsaťjednotiek“ – Dominik Kružliak a strelec hetriku za macedónsky výber Tihomir Kostadinov.

Domáci ligový súboj s Michalovcami sa však nezačal podľa predstáv a už v 6. minúte išli hostia do vedenia, keď sa po rohovom kope presadil Peter Kavka. V ďalšom priebehu prvého polčasu boli nebezpečnejší futbalisti z Michaloviec, ale svoj náskok nezveľadili. Po zmene strán začali diktovať tempo Ružomberčania a po mnohých nevyužitých šanciach v 79. minúte vyrovnal Ján Maslo a dve minúty pred koncom riadneho hracieho času rozhodol Erik Daniel o víťazstve Ruže 2:1.

K víťaznému obratu nám dopomohli aj fanúšikovia zo sektoru G na východnej tribúne a dramatický obrat sledovali aj na opačnej strane tribúny diváci z rodinného sektoru. Veríme, že hlavne záver duelu zanechal u všetkých fanúšikov slušný dojem a ešte v hojnejšom počte navštívia krajské derby so Žilinou. Duel sa odohrá v utorok 19. septembra 2017 o 18:30 na našom štadióne.

Rodiny s deťmi a mládež radi privítame v spomínanom rodinnom sektore nachádzajúcom sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá sa dá použiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku.

 

Foto: Milan Bezák a Rudolf Maškurica