MFK Michalovce 22.02.2018

Fanzóna bola aj proti Slovanu

Aj prvý jarný zápas Fortuna ligy sa uskutočnila pred zápasom fanzóna pre návštevníkov rodičovskej tribúny. Štvrtý vzájomný zápas od vstupu do najvyššej súťaže so Slovanom prilákal na štadión skoro 1500 fanúšikov Zemplína a niekoľkých fanúšikov Slovana.

V prvom jarnom zápase sme privítali najslávnejší slovenský futbalový klub  ŠK Slovan Bratislava. Už hodinu pred zápasom bola k dispozícii fanzóna pre deti s pohybovými aktivitami a teplým čajom v tomto chladnom počasí. Počas zápasu boli k dispozícii deky, ktoré sa uplatnili.

Tentokrát medzi fanúšikmi, ktorí dostali od nás vstupenky do tohoto sektora zadarmo, výmenou za povzbudzovanie Zemplína počas náročného zápasu proti Vicemajstrovi, boli deti z futbalového oddielu z obce Nacina Ves.

Sme radi, že počet návštevníkov na tejto špeciálnej tribúne vyhradenej pre rodičov s deťmi si nachádza fanúšikov medzi rodičmi a aj vďaka zvýhodnenému vstupnému čoraz viac fanúšikov. Ísť na futbal sa oplatí hlavne pre rodičov s deťmi.

Stretnutie nakoniec skončilo remízou 1:1, aj keď naši futbalisti išli určite za víťazstvom. Viedli gólom Koscelníka z prvého polčasu. 15 minút pred koncom vyrovnával Čavrič na konečných 1:1.

Spolu sme Zemplín !!!