AS Trenčín 08.09.2017

Funzóna a mnoho ďaľších akcií na zápase proti Slovanu

AS Trenčín hostí Slovan Bratislava už túto sobotu 9. septembra o 17.00 hod. Pre všetkých fanúšikov, ktorí zavítajú na tento nielen futbalom ale aj zábavou nabitý duel, budú pripravené mnohé aktivity.

Už dve hodiny pred zápasom budú pre našich mladších ale aj starších fanúšikov pripravené štyri hracie konzoly PlayStation 4, kde si budú môcť zmerať svoje sily s ostatnými vo farbách svojich obľúbených klubov z celého sveta. Emócie z konzolových zápasov potom môžete preniesť aj priamo do zápasu proti Slovanu.

Ďaľšou aktivitou, ktorú plánujeme práve na tento zápas je Miss Fortuna ligy 2017/2018. Ako už názov napovedá, budeme hľadať tú najkrajšiu fanúšičku, ktorá fandí svojmu klubu vo Fortuna lige. Ktoré z vás budú mať záujem o túto prestížnu súťaž, môžete sa do nej prihlásiť priamo na štadióne a budete v boji o titul prvej Miss Fortuna ligy.

Spolu s projektom Futbalmania sa vám pokúšame priniesť väčší komfort pri sledovaní zápasov vašich obľúbených klubov. Práve preto pre vás budú pripravené podsedáky v tvare rúk a vzhľadom aj na chladnejšie počasie sme pre vás pripravili deky na prikrytie.

Dúfame, že vás príde čo najviac a pomôžete svojmu klubu dosiahnuť vytúžené víťazstvo v tomto náročnom dueli.