FO Podbrezová 29.09.2017

Funzóna na zápas proti FK Senica je pripravená

Na ihrisku sa chystá tvrdý boj a k jeho výhre potrebujú hráči FK Železiarne Podbrezová každý jeden hlas fanúšika. V sobotu 30. septembra 2017 odohrajú zverenci trénera Mareka Fabuľu „šesťbodový“ duel proti FK Senica a k jeho zvládnutiu potrebujú hráči podporu z tribún Zelpo Arény.

V rodinnom sektore B3 je pre každého návštevníka pripravená plná fanúšikovská výzbroj! Deti spolu so svojimi rodičmi najskôr dostanú možnosť zistiť a zapísať si zostavy oboch tímov na ihrisku a podľa toho si vybrať svojho obľúbeného hráča, ktorý bude v záverečných minútach vyhlásený ako „Hráč zápasu“ podľa detských fanúšikov. Zároveň počas celého duelu budú prebiehať prípravy chorálov na povzbudzovanie hráčov na trávniku a ďalšie rôzne aktivity na futbalovú tematiku. Myslíš, že bude v sobotu chladno na futbal? Nevadí 🙂 V rodinnom sektore dostane každý príslušník teplú deku v klubových farbách a podsedák!

Neváhaj a príď podporiť svoj tím priamo do Zelpo Arény aj s mladým fanúšikom, ktorého potešíš účasťou v rodinnom sektore! Železiar do toho!