FC Nitra 02.08.2017

Futbalmania už aj pod Zoborom

Spolu s najvyššou ligou k nám prišli aj ďalšie príjemné veci s tým spojené. Jednou z týchto príjemných vecí je projekt FUTBALMANIA. Futbalmania je organizovaná v spolupráci ÚLK s agentúrou 4sportsmedia a podporovaná programom Erasmus+. Cieľom je prilákať na štadión a k futbalu čo najväčšie množstvo fanúšikov a primárne sa orientovať na tých najmenších. Podpora návštevnosti je plánovaná prostredníctvom budovania osvety v lokálnych komunitách ako sú školy, školské centrá a miestne organizácie.

U nás na štadióne sa počas zápasov môžete tešiť na Detský kútik, ktorý je počas letných mesiacov plne klimatizovaný. Novovytvorený detský sektor, ktorý sa nachádza priamo pod detským kútikom, má kapacitu 100 miest a v rámci tohto sektora si najmenší návštevníci môžu okrem futbalu užiť aj zvýšený komfort, ktorý tento sektor ponúka (deky, podsedáky, pomôcky na fandenie a omnoho viac). So začiatkom školského roka chystáme ďalšie aktivy, ktoré budú prebiehať nie len na zápasoch vo FUN zóne (súťaže, športové aktivity a organizované fandenie) ale taktiež mimo nášho štadióna, na základných a stredných školách vo forme futbalových besied spolu s hráčmi nášho A tímu.

V septembri dokonca otvoríme brány nášho areálu počas Dňa Otvorených Dverí FC NITRA.

 

Preto nenechajte si utiecť už najbližší domáci zápas FC NITRA – FC Vion Zlaté Moravce – 11.8.2017 o 18:30 a naplno využite všetko, čo projekt Futbalmania ponúka! 🙂