Slovan Bratislava 28.06.2018

Mladý slovanista v belasej Modre

Záver školského roka sme uzavreli v Modre.

Pondelňajšie ráno sa na ZŠ J.A. Komenského nieslo nielen v duchu blížiaceho sa konca školského roka, ale aj návštevou Slovana. Preplnený priestor jedálne, kde bolo plno ako na rockovom koncerte, bol toho najlepším dôkazom. Futbalový kvíz, súťaže o vecné ceny z nášho fanshopu, videoprojekcie, autogramiáda, to všetko zažili deti počas 60 minút.

Najviac sa však potešili, keď sa „na scéne“ objavili naši mladí hráči. Záujem o našich mladíkov, ktorí sami boli prednedávnom školákmi, bol veľký. David Strelec a Samo Kozlovský porozprávali o svojom vzťahu k Slovanu a aj o tom, ako to je zvládať školu a povinnosti profesionálneho futbalistu.

Veľká vďaka patrí vedeniu školy, ktoré pripravilo priestory školy pre našich hráčov a pre samotnú prezentáciu. Záverečná autogramiáda bola čerešničkou na torte, pri ktorej naši chalani pochopili, že obliekať belasý dres je veľkým záväzkom. Ruky od podpisovania kariet, rúk, či pamätníčkov ich bolia možno ešte teraz ? Veľké poďakovanie za super deň posielame do Modry a tešíme sa na vás vo Fanzóne na najbližšom zápase Európskej ligy. Slovan do toho!