Slovan Bratislava 26.04.2018

Mladý slovanista v Lamači

Zamračené utorňajšie aprílové ráno v Lamači malo hneď inú atmosféru. S príchodom ôsmej hodiny rannej a Borisa Sekuliča s Ibrahimom Rabiu na Základnú školu na Malokarpatskom námestí vyšlo slniečko a nálada gradovala. Lamač opäť dokázal, že patril k belasým školám, ktoré aj v minulosti hrali v projekte Mladý slovanista prím a pamätali si to aj mnohí žiaci. Pani Imrichová, zástupkyňa riaditeľky školy a zarytá slovanistka predviedla svoj povestný temperament a Ibrahimovi „prikázala“ dať v najbližšom zápase s Trnavou aspoň jeden gól ako dal naposledy v Trenčíne. Ibi sľúbil, že urobí pre to všetko? 

Stretnutie so žiakmi bolo rozdelené do dvoch skupín a žiaci si s Borisom a Ibim zažonglovali, absolvovali futbalový kvíz nielen o Slovane, či triafali malý výrez v bránke. Víťazi v žonglovaní získali dresy našich hráčov a ďalší vecné ceny z nášho fanshopu.

Na záver celého podujatia bola autogramiáda hráčov a každé z viac ako 500 detí si okrem podpisových kartičiek odnieslo aj krásny plagát nášho tímu. Veľké poďakovanie za super deň posielame do Lamača a tešíme sa na vás vo Fanzóne na najbližšom zápase. Slovan do toho!