FC Zlaté Moravce 08.02.2018

Moje srdce bije pre futbal

V posledných Fortuna ligových kolách minulého roka sme v rámci Vianoc spolu s našim partnerom Futbalshop.sk, Errea a samozrejme i Futbalmánia rozbehli projekt dražby špeciálnej vianočnej edície našich dresov, ktorý sme dnes úspešne dotiahli do svojho konca.

Touto cestou ďakujeme každému kto sa do projektu zapojil a prispel svojou sumou, ktorú sme nepochybne venovali na dobrú vec.

Vyzbieraná suma 1280,50€ putovala do Zariadenia sociálnych služieb „Svetlo“ v Olichove. V silnej zostave na čele s trénerom Jurajom Jarábkom, Vladom Červeným ml., Vladom Červeným st., Mišom Pintérom a Lukym Jančurom sme zavítali do tohto zariadenia a už po druhý krát sme odchádzali s neopísateľnými pocitmi. Hlavným cieľom bolo pomôcť týmto ľuďom aj mimo ihriska, čo sa nám podarilo, pretože radosť v očiach každého bola vidieť a i to je jedným z cieľov športu i Futbalmánie!

Veľká vďaka patrí aj zamestnancom, ktorý sa o nás vzorne postarali, v podobe darčekov a mysleli aj na chalanov v našej kabíne (po tréningu si pochutnali na maškrtách, ktoré si pre nás pripravili).

Akciu si pochvaľoval aj sám tréner Juraj Jarábek:

 

Veľmi pekná akcia, v príjemnom prostredí, s príjemnými ľudmi. Som rád, že som sa mohol aj ja svojou účasťou priblížiť k týmto ľuďom, na ktorých určite nemôžeme zabúdať, čo nám dali patrične najavo svojimi reakciami. Je dôležité navštevovať podobné zariadenia, kde sú ľudia aj s určitým hendikepom a je pre nich ťažké prísť ku nám na štadióny.