MFK Michalovce 10.08.2017

Novinka – Rodičovská tribúna!

Od prvého domáceho zápasu sa aj MFK Zemplín Michalovce zapája do projektu Futbalmania, ktorej cieľom je prilákať mladých fanúšikov na našu najvyššiu futbalovú súťaž.

Súčasťou toho je aj to, že sme vytvorili nový sektor, do ktorého budú mať prístup iba rodičia so svojimi deťmi, tzv. Rodičovský sektor.

Na štadióne sme pre rodičov s deťmi vyhradili sektory B9 a B10 s kapacitou 322 miest. Budeme radi ak rodičia zoberú so sebou svoje ratolesti na najpopulárnejší šport na svete a veríme, že mladí fanúšikovia sa zamilujú nielen do Messiho a Ronalda ale aj do Igora Žofčáka, Miroslava Božoka alebo Matúša Kiru.

Samozrejme do tohto sektora je zvýhodnená cena vstupenky. Dospelý muž zaplatí 3 € bez rozdielu kategórie zápasov, žena 1 € a dieťa nad 120 cm a do 15 rokov 1 € tiež, deti do 120 cm majú vstup do tohto sektora zadarmo (v sprievode rodiča).

Aj v spolupráci s fanklubom Zemplína by sme chceli naučiť mladých fanúšikov k popevkom, aby sa aktívne zapájali do fandenia nášmu Zemplínu.

Postupom času budú súčasťou tohto sektora aj rôzne aktivity pre mládež, ako sú mini-súboje zručností, príprava vlastného chorea, a ďalšie aktivity v rámci slušného fandenia, ktoré vidíme v zahraničných ligách.

Futbalmania štartuje na Zemplíne v sobotu 12.augusta 2017 proti Tatranu Prešov.

Rodičovská tribúna:
Sektory B9 – B10

Ceny vstupeniek do Rodičovského sektora:
Dospelý muž len v sprievode dieťaťa = 3 € (bez rozdielu kategórie)
Žena = 1 €
Dieťa od 120 cm do 15 rokov = 1 €
Dieťa do 120 cm zadarmo.

Pozn.: Deťom do 120 cm je potrebné pri kupovaní rodičovského lístka pýtať v pokladni aj vstupenku s nulovou hodnotou, pre každé dieťa osobitne.