FC Dunajská Streda 26.10.2017

„Poďme spolu na DAC!“ – čakáme ďalších záujemcov

Na sobotňajšom stretnutí DAC-Trenčín sme v rámci projektu „Poďme SPOLU na DAC!“ privítali žiakov a učiteľov Základnej školy Sokolce. Projekt, ktorý od novej sezóny 2017/18 prebieha pod krídlami Futbalmánie, je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény.

 

Práve od začiatku aktuálneho ročníka platí aj ďalšia novinka – pred návštevou na našom štadióne sa deti stretnú s vybranými hráčmi aj priamo vo svojej škole. Stalo sa tak aj v prípade spomenutej ZŠ, ktorú sme navštívili v spoločnosti štvorice hráčov „áčka“. Medzi deti zavítali Zsolt Kalmár, Bence Mervó, Kristopher Vida a Kristóf Domonkos.

 

Ďalšou zastávkou projektu „Poďme SPOLU na DAC!“ bude stretnutie DAC-Nitra v nedeľu 26. novembra 2017. Registrácia na uvedené stretnutie začína dnes o polnoci (26. októbra 2017 o 24.00 h) a končí o dva týždne, 9. novembra 2017 o 24.00 h. Registračný formulár si môžete stiahnuť tu; po vyplnení ho prosíme zaslať na emailovú adresu jatek@fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

 

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia dopravy, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

 

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie (odhadovaná dĺžka cca 3-4 hodiny):

– Vyzdvihnutie žiakov v mieste školy (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)

– Doprava na zápas autobusom DAC

– Odovzdanie suvenírov

– Návšteva zápasu DAC

– Fotenie

– Návrat autobusom po zápase

 

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC ZDARMA!