FC Zlaté Moravce 21.07.2017

Projekt „Futbalmania“ na začiatku…

Milí fanúšikovia…

Radi by sme Vám predstavili nový projekt menom „Futbalmania“, ktorý v spolupráci s ÚLK a 4sportsmedia organizuje každý Fortuna ligový klub. Projekt je podporovaný programom Európskej únie Erasmus+ a jeho cieľom je prilákať na naše štadióny čo najviac priaznivcov futbalu.

Prioritou projektu je podpora návštevnosti pomocou budovania lokálnych komunít (školy, školské centrá, miestne organizácie) s dôrazom na mládež a rôznych celoročných štadiónových aktivít. Návštevami spomenutých komunít budeme spolu aj s našimi futbalistami propagovať a prezentovať náš klub či už v podobe súťaží, autogramiád, besied a pozývať Vás fanúšikov na jednotlivé zápasy. Jedným z cieľov je aj vytváranie pred zápasových funzón v podobe súťaží nie len pre najmenších.

Pre fanúšikov zapojených do tohto projektu bude pripravený vyhradený sektor s bannerom „Futbalmanie“) – bývalý „rodinný sektor“ pri hlavnej pokladni, kde budeme všetci spoločne aj prostredníctvom choreografií, či pomôcok na fandenie podporovať našich chalanov na ihrisku.

Veríme, že tento projekt bude úspešný a spolu dokážeme byť dvanástym hráčom nášho tímu… Všetky informácie, aktuality, plánované akcie, fotografie budú pravidelne aktualizované na stránke futbalmánie, takže vždy budete vopred informovaní. Tešíme sa a pozývame všetkým do zapojenia tohto projektu.