FC Zlaté Moravce 06.08.2017

Prvé okamihy Futbalmanie v Zlatých Moravciach

V treťom súťažnom kole Fortuna ligy sme na našom štadióne privítali majstrovskú Žilinu. Naše mužstvo vstúpilo do zápasu s nasedením, čo sa aj vyplatilo a v 27. minúte Orávik prudkou strelou zakončoval, 1:0. Prvých päť minút druhého polčasu patrilo žilinským „šošonom“, no neskôr po našom neuznanom góle sme sa dočkali aj zvýšenia skóre na 2:0 Gešnábelom v 73. minúte.

Pred očami 2000 fanúšikov sme videli dobrý futbal s dobrou atmosférou, ktorú dotvárali aj diváci v našom rodinnom sektore Futbalmanie. Hodinu pred úvodným výkopom vo funzóne, sme našich menších fanúšikov zapojili do futbalových aktivít, kde panovala skvelá atmosféra. Streľba na bránu, súboje na minibránky, či žonglovanie pod taktovkou Adama Jamricha, ktorý prišiel medzi deti ako člen A mužstva a to všetko za sladké odmeny.

Do budúcnosti máme pripravené množstvo iných aktivít a určite v tomto trende budeme pokračovať. Do našej funzóny pred zápasmi Fortuna ligy zavíta vždy aj hráč z nášho „áčka“, čo bude určite ťahákom aj pre tých, ktorý sa do projektu Futbalmanie ešte nezapojili.