FC Tatran Prešov 16.10.2017

Prvý deň otvorených dverí v Tatrane sa podaril

Počas reprezentačnej prestávky sa aj náš klub zapojil do organizovania DOD.

V piatok 6.októbra sa pre návštevníkov poodhalili zákulisie nášho klubu, štadióna a bežného dňa. Okrem VIP priestorov mohli účastníci navštíviť aj šatňu A-mužstva či vyskúšať si, aké je byť na tlačovej konferencií v PRESS miestnosti. Bolo nám cťou predstaviť miesta, kam sa bežný fanúšik len tak nepozrie.

Akcie sa zúčastnilo družstvo U11, pod vedením trénera Mäsiarika, a niekoľko hostí z radov fanúšikov. Na besiedke si návštevníci užili prítomnosť hráčov A-tímu, Petra Katonu, Patrika Jacka, Tomáša Sedláka i Erika Streňa, doprovod im robil tréner Pavol Mlynár.

Fanúšikovia chceli vedieť kto bude novým trénerom, kedy sa postaví nový štadión, ale aj to, čo je pre mladých chlapcov potrebné k dosiahnutiu najvyššej úrovne. Hráči sa taktiež podelili o spomienky z detstva či mládežníckych reprezentácií, množstvo myšlienok vyjadril aj pán tréner.

Atmosféra bola priateľská, všetky deti sa potešili z podpísaných plagátov, kartičiek, lôpt, niektorí si dokonca odniesli dres či podpísané kopačky. Mladé talenty z Akadémie mali možnosť zažiť komentovaný sprievod šatňou v podaní Juraja Hovančíka, či obľúbené „bago“ so svojim trénerom, Lukášom Micherdom.

Hostia z radov fanúšikov si vo VIP priestoroch vyfotili všetky najvzácnejšie trofeje, prehliadli naše 30 a 50 ročné kroniky, a prebádali tak aj kúsok z klubovej bohatej histórie. Mali možnosť vidieť chlapcov v akcií na tréningu, najmenší sa potešili aj fotografií s ich obľúbencom.

Deň otvorených dverí bol možno usporiadaný v menšom merítku, ale pre nás znamenal úspešný začiatok, ktorý sa nepochybne stane pravidelnou súčasťou aktivít nášho klubu smerom k fanúšikom.

Touto cestou sa chceme aj poďakovať, mládežníckemu trénerovi p. Mäsiarikovi, že zorganizoval svojich chlapcov, trénerovi Mlynárovi a našim hráčom za to, ako skvele a ochotne pristupovali k všetkým cteným hosťom, a v neposlednom rade Vám, fanúšikom s ratolesťami, ktorí ste si v nepriaznivom počasí a náročnom termíne našli cestu na náš štadión.

Už čoskoro budeme pokračovať s ďalšími aktivitami! 🙂