FC Zlaté Moravce 11.10.2017

Radosť futbalom aj mimo ihriska

V utorok náš tím v podaní Robo Gešnábel, Timo Záhumenský, vedúci mužstva Vlado Červený a športový riaditeľ Vlado Červený ml. zavítali medzi našich veľkých fanúšikov do zariadenia sociálnych služieb „Svetlo“ v Olichove.

Super atmosféra, prijemní personál a ľudia! To sú tri veci, ktoré v tomto zariadení  na nás čakali! Môžeme povedať, že radosť v očiach bolo vidieť plnej sále ľudí a to je našim cieľom a tak isto aj cieľom našej Futbalmánie!

Pre klientov tohto zariadenia sme si pripravili dresy, futbalovú výstroj, ktorú doplnili aj chalani z našej kabíny a samozrejme podpísanú loptu celého tímu, ktorú sme na mieste odovzdali. Samozrejme v rámci nášho projektu, sme pozvali celú skupinu ku nám do nášho klubu a tak isto aj na naše domáce zápasy.

Povedali sme si čo to o našom klube, o jeho fungovaní, tréningoch, padali zaujímavé otázky, ktoré nie raz vyčarili úsmev na našich tvárach 🙂 Tak isto sme si zažonglovali loptou, o fotky nebola núdza a pozreli sme sa aj do tried, kde realizujú svoje zručnosti všetci zainteresovaní.

Veľmi milým prekvapením boli darčeky, ktoré sme dostali v podobe  na mieste vyrobených šálok s logom a fotkou nášho tímu, ručne vyrábané zvončeky pre šťastie, kresby ktoré si v našej klubovni zaručene nájdu čestné miesto!  Ďalším prekvapením bola veľká sladká odmena, ktorú sme si odniesli pre celé mužstvo , na ktorej si pochutila celá kabína po tréningu ešte v ten deň.

Odchádzali sme s tými najlepšími pocitmi a vedomím, že sa sem určite raz vrátime. Skláňame obdiv pred personálom, ktorý odvádza tú najlepšiu prácu, čo sme videli. Približne 200 klientov dostáva tú najlepšiu starostlivosť, v ktorej bolo vidieť lásku, pochopenie a radosť a to sú asi najdôležitejšie veci  pre nás všetkých.  Chceme túto radosť šíriť nielen na futbalových štadiónoch a ihriskách, ale aj všade naokolo. Toto je šport, futbal, náš ViOn a futbalmánia! 🙂