FC Zlaté Moravce 04.10.2017

Super atmosféra vo ViOn-e!

Ako sme avizovali aj náš klub sa zapojil do týždňa Dňa otvorených dverí v našich Fortuna ligových mužstvách. Atmosféra bola perfektná, účasť taktiež! I touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným za prejavený záujem a otázky. Naši chalani si akciu veľmi pochvaľovali, čo bolo vidieť aj na samom ihrisku a taktiež v kabíne po tréningu!

Návštevníci boli v každom veku, prešli sme si fitness centrom, bazénom a regeneráciou, kde naši futbalisti makajú denne. Spoločnosť nám spríjemňoval Peťo Orávik s Adamom Jamrichom, ktorí priznali, že z regenerácie by najradšej ušli čím skôr (voda v bazéne má len 21 stupňov 🙂 ) až po našu klubovú miestnosť, kde bolo možné vidieť skoro väčšinu našich trofejí a dresov. Taktiež sme sa pochválili aj našimi kronikami, ktoré má na starosti náš vedúci mužstva a potom sme sa presunuli do samotnej kabíny nášho Áčka. Tí najmenší sa cítili ako doma! Záujem bol o každého hráča, vyhľadávaným bolo miesto Kaja Karlíka (ten mal medzi návštevníkmi aj svojich zverencov, keďže v našej akadémii pôsobí ako mládežnícky tréner), či Roba Gešnábela…

Na ihrisku sme si z našich VIP priestorov mali možnosť pozrieť tréning nášho Áčka s malým občerstvením a tombolou, ktorou sme vyčarili úsmev na tvári každému, ceny boli zaujímavé (podpísaný dres, VIP vstupy na zápas s bratislavským Slovanom, ruksak a iné) a potom nás už na hlavnom ihrisku čakali tréneri s hráčmi. Po malej tréningovej ukážke sa k chalanom pripojili nielen tí najmenší. Zdravé jadro nášho mužstva hýrilo aktivitami a určite môžeme povedať, že sa bavili všetci do jedného! Čo bolo vidieť na tvárach každého a veľmi sa z ihriska dolu nechcelo! Ako bonus po tréningová pizza v kabíne a autogramiáda.

Sme radi, že sme sa mohli zapojiť do tohto projektu a vidieť záujem a taktiež ukázať aj iný pohľad na náš klub, než ten z tribún či televízie. Veríme, že podobné akcie zopakujeme aj v budúcnosti a už teraz sa tešíme na Vás na našom najbližšom domácom zápase, kedy nastúpime proti mužstvu ŠK Slovan Bratislava 21. októbra o 17.00h.