Futbalmania 04.05.2017

Tretí seminár v Ružomberku

Už deň po finále Slovenského pohára sa uskutočnil tretí vzdelávací seminár pre klubových koordinátorov klubov Fortuna ligy. V dňoch 2. a 3. mája tak prebehlo ďalšie stretnutie tradične v Ružomberku, kde boli prebraté a prediskutované viaceré zaujímavé témy. Okrem zástupcov klubov Fortuna ligy sa semináru zúčastnili partneri z moravského klubu FC Zbrojovka Brna, Roman Krajniak z aequilibrium sport marketing či projektový manažér Sefo Raclavský.

Najdôležitejšou témou semináru bola oblasť fundraisingu, v ktorej sme sa venovali okrem nevyhnutných teoretických základov aj kreatívnemu brainstormingu a zaujímavú prednášku pripravil skúsený Roman Krajniak. Druhý deň bol opäť venovaný aktívnemu workshopu pod taktovkou Sefa Raclavského na tému typológie osobnosti.

Aj tento seminár prebehol vo veľmi dobrej atmosfére všetkých zúčastnených a okrem oficiálnych aktivít nemohlo chýbať ani spoločné sledovanie semifinálového stretnutia Ligy majstrov medzi madridskými klubmi. Posledný tohtoročný seminár sa uskutoční o tri týždne. A od leta sa naplno spustia aj aktivity pre verejnosť vo všetkých kluboch Fortuna ligy.