FC Zlaté Moravce 11.09.2017

V nedeľu funzóna, Futbalmania, Miss Fortuna ligy a naša liga!

Už v túto nedeľu privítame na ihrisku FC ViOn futbalistov Dunajskej Stredy. Výkop je naplánovaný na 19.00h, čaká nás určite zaujímavý duel. Naše mužstvo chce bodovať pred domácim publikom naplno a určite bude potrebovať podporu aj zo strany Vás, našich fanúšikov!

Po vytúženom víťazstve na súperovom ihrisku v Senici si naši chalani idú po ďalšie tri body! Ako sme avizovali projekt Futbalmania je v plnom prúde a nebude tomu inak ani v nedeľu.

 

Čo na Vás čaká?

Funzóna na tréningovom ihrisku (vedľa hlavnej plochy) – zaujímavé súťaže pre našich menších fanúšikov. Program s animátormi pre deti, súťaže o ceny a futbal!

Kedy?

Pred zápasom s Dunajskou Stredou v nedeľu (17.09.), brány funzóny otvorené o 18.00h

A naviac…

Atmosféru vo funzóne príde spríjemniť aj návšteva z našej „áčkarskej“ kabíny… Meno hráča zatiaľ neprezradíme, no určite sa je na čo tešiť! …

Sektor futbalmánie…

Potom sa spolu s našimi animátorkami presunieme do sektoru Futbalmánie (bývalý rodinný sektor pri hlavnej pokladni) – pre deti s rodičmi (len v tomto sektore!) vstup zdarma! Tu budú pre Vás pripravené podsedáky s logom Futbalmánie (touto cestou Vás prosíme o ich vrátenie po zápase animátorkám).

Naviac pred zápasom pre všetky slečny a dámy casting Miss Fortuna ligy!

Takže poďme na Našu ligu už v túto nedeľu!