FC Zlaté Moravce 04.11.2017

ViOn-isti na návšteve v ZŠ Volkovce

V utorok 2. 11. sme navštívili ZŠ vo Volkovciach. Samozrejme i vďaka projektu Futbalmánia! Ako sme avizovali podobné výjazdy nášho klubu budú bývať pravidelnosťou, spomenutá základná škola využila možnosť na webe futbalmania.sk a prihlásila sa do tohto projektu so záujmom o prezentáciu na škole. Za čo sa aj touto cestou chceme poďakovať celému učiteľskému zboru za pozvanie a ozaj príjemné chvíle počas prezentácie.

Školu sme navštívili v zložení našich chalanov z „áčka“ Peťa Orávika, Davida Szimonowicza nášho vedúceho mužstva Vlada Červený st. Približne pred 70 deťmi náš športový riaditeľ Vladimír Červený ml. odprezentoval históriu futbalu, futbalové organizácie vo svete ale i u nás doma, spomenuli sme slovenskú reprezentáciu, náš klub a v neposlednom radi i Futbalmániu!  Naši futbalisti predviedli kúsok svojho umenia, tak isto aj pár odvážlivcov spomedzi žiakov. Naši hráči si priniesli samozrejme aj odmeny v podobe podpísanej lopty, dresu či rôznych menších prezentov a myslím, že bola vidieť i radosť 🙂 Samozrejme všetkých čakáme vo funózne pred zápasom s Nitrou už v túto nedeľu!

Využili sme aj multifunkčné ihrisko, kde sme si dali rozstrel o víťaza dresu, presných strelcov bolo dosť, boli medzi nimi aj dievčatá, do brány sa postavil Adam Jamrich a potom aj Peťo Orávik a prezradili nám, že niektoré streli ozaj „štípali“.

Sme radi, že sme mohli potešiť žiakov tejto školy, príjemným prekvapením boli kľúčenky, ktoré žiaci vlastnoručne vyrobili a taktiež sladká odmena aj s vlajkou Futbalmánie! …I toto je futbal 🙂