FO Podbrezová 21.03.2018

Zaplnený rodinný sektor pri víťazstve nad Michalovcami

V sobotnom stretnutí medzi FK Železiarne Podbrezová a MFK Zemplín Michalovce zaplnili rodinný sektor Zelpo Arény štvrtáci zo Základnej školy Pionierska 2 Brezno, ktorý sa stali súčasťou celoslovenského projektu Futbalmania. Po úspešnej štvrtkovej prezentácii projektu a pozvaní detí na majstrovský duel dvojicou mladých hráčov Tereščenko a Sedláček sa sektor určený pre najmladších fanúšikov slušne zaplnil a počas celého zápasu vytrvalo povzbudzoval hráčov na hracej ploche. Novinkou v jarnej časti je súčinnosť fanklubu a detí v rodinnom sektore, ktorí spoločne vytvárajú tú pravú futbalovú atmosféru.

Gólovú radosť dopriala divákom dvojica našich legionárov – Tereščenko a Bernadina, kde hlavne prvý menovaný sa stal razom najvýraznejšou postavou v očiach mladých fanúšikov, ktorých si už získal svojou úprimnosťou na štvrtkovej besede. Gól do siete Michaloviec len podporil jeho popularitu medzi deťmi. Za celozápasovú aktivitu pri fandení boli štvrtáčikovia odmenení víťazstvom a uznanlivým podaním rúk od každého hráča pri záverečnej „ďakovačke“. Aj napriek chladnému počasiu odchádzali deti plné pozitívnych dojmov a s otázkou, kedy sa odohrá najbližší domáci zápas, čo je pre nás ďalšou motiváciou do práce s mladými fanúšikmi Podbrezovej.

Za sobotné popoludnie patrí poďakovanie ZŠ Pionierska 2 Brezno a zástupkyni riaditeľa školy pre prvý stupeň p. Zákalickej, ktorá prispela k organizácii výjazdu žiakov na ligové stretnutie. V neposlednom rade patrí vďaka aj FK Železiarne Podbrezová a.s. za poskytnutý klubový autobus na prepravu žiakov priamo na štadión a občerstvenie a teplý čaj, ktorý zahrial deti v chladnom počasí.

ŠTVRTÁCI ZO ZŠ PIONIERSKA 2 ĎAKUJEME ZA PODPORU A TEŠÍME SA NA ĎALŠIE STRETNUTIA V RODINNOM SEKTORE ZELPO ARÉNY!